Sprzedaż i produkcja

Oferujemy do sprzedaż płyn niezamarzający marki „Gli-sol” wytwarzany na bazie wysokiej jakości glikoli zakupionych od najlepszych europejskich producentów. „Gli-sol” zawiera inhibitory korozji, środki antypienne, grzybobójcze oraz dodatki uszlachetniające. Do produkcji nie użwamy glikolu pochodzącego z recyklingu i zawierającego gliceryny, co sprawia, że nasz produkt przez długi okres utrzymuje właściwe parametry.

Płyn przygotowujemy w opakowaniach: 5L, 20L, 30L, 200L, oraz 1000L, oraz w temperaturach zamarzania od -80° C do -16° C

Czyszczenie

Wykonujemy usługę czyszczenia chemicznego różnego rodzaju instalacji domowych i przemysłowych. Do tego celu wykorzystujemy urządzenia czyszczące z zastosowaniem przyjaznych środowisku środków chemicznych pochodzących od uznanyh producentów. Wykonujemy czyszczenie instalacji centralnego ogrzewania, wody użytkowej, ogrzewania podłogowego, wymienników ciepłą, kotłów oraz maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwach domowych i przemyśle. Do każdego typu instalacji dobieramy odpowiednie środki i metody pracy.

Napełnianie

Napełniamy, wymieniamy i uzupełniamy płyny w instalacjach grzewczych, solarnych i chłodniczych, zgodnie z wymaganiami klienta. W zakresie tej usługi pracownicy sprawdzą szczelność napełnianego układu, w przypadku nieszczelności dokonają naprawy. Instalacje zalewamy naszym płynem „Gli-sol” lub innym wybranym przez klienta. Weryfikujemy jakość i utylizujemy zużyte płyny. Płyny niezamarzające wymagają okresowego badania w celu sprawdzenia ich parametrów. Jesteśmy w stanie stwierdzić stopień zużycia takiego płynu. W razie potrzeby wymienimy zużyty płn na nowy a wyeksploatowany zutylizujemy za pośrednictwem uprawionej firmy.

Produkcja i sprzedaż płynów niezamarzających

Czyszczenie chemiczne instalacji

Napełnianie instalacji płynami niezamarzającymi